Zahradnictví Kuřim se specializuje na prodej zvláštních rostlin, které je vhodné vysazovat tak, aby jejich vlastnosti vynikly a staly se i charakteristickým prvkem sadovnické úpravy. Kdo dává přednost klasickým stromům a keřům, nebude zklamán, vývěr je široký a pestrý. Dřeviny nabízíme od malých sazenic až po vzrostlé a velké alejové stromy.

K soliterním rostlinám patří nejrůznější tvary, barevné varianty a velikosti výrazných rostlin, např. cedrů, tisovců, převislých červených buků, borovic naroubovaných na kmínku apod.

Z ostatních dřevin u nás naleznete nejrůznější velikosti a druhy stromů, keřů a popínavek. A to jak opadavých, tak i jehličnatých a stálezelených. Všechny dřeviny prodáváme nasázené v květináčích. Jen sezónní ovocné stromky a keře dodáváme v květináčích i jako prostokořenné. Nabízíme domácí druhy stromů (například duby, javory, buky) i cizokrajné rostliny, které mají vysokou estetickou hodnotu např. jinan dvoulaločný, metasekvoje čínská, cedr libanonský apod. Také u nás naleznete zvláštní a neobvykle zapěstované rostliny, které se mohou stát zajímavou raritou a ozdobou Vaší zahrady.

webis
webis