V každém ročním období si u nás vyberete rostliny pro svou zahradu, balkón či lodžii. Aktuální nabídka odpovídající ročnímu období a slaveným svátkům. Sezónní nabídka Vám pomůže udržet krok s počasím, slavenými svátky i módními trendy. Obměny Vám umožní mít své prostředí stále něčím krásné a zajímavé.

Na jaře můžete očekávat pestrou nabídku přísady (sadba zeleniny) a kořeninových rostlin (něco na zub i na vaření), dále nebudou chybět letničky a balkónové rostliny, cibule v létě kvetoucích květin a semínka zeleniny, bylinek a květin.

V létě si můžete vybrat ze široké škály trvalek a léčivek, z keřů a stromů jak okrasných tak ovocných (kontejnerované rostliny, které vysazujeme po celou vegetaci i v létě). dále z exotických rostlin v nádobách, které zkrášlí balkóny a terasy, ale na zimu jim musíme najít prostor pro přezimování.

Na podzim je pro Vás připraven velký výběr z ovocných dřevin z české produkce, vhodných do našich klimatických podmínek. Nabízíme také cibule jarně kvetoucích květin, česneku a cibule na vaření.

V zimě prodáváme vánoční stromky v květináčích a vánoční stromečky řezané z moravské plantáže. Stromky pro Vás vybíráme u českých pěstitelů. Větve z jedlového chvojí a jmelí je také součástí naší nabídky.

Připravujeme pro Vás harmonogram s plánem prací v jednotlivých měsících počínaje lednem a konče prosincem, abychom vám pomohly a usnadnily rozhodování kdy s jakou prací začít, a zad již není pozdě, nebo naopak ještě brzy se postit do práce.

webis
webis