V tomto velice pěkném a teplém počasí pomalu opět nastává čas, kdybychom měli myslet na osazování našich okenních parapetů a balkónů.
Naše zahradnictví si je toho vědomo a proto vám už nějakou dobu můžeme, nabídnou muškáty převislé i stojaté, petunie, surfinie, million bells, plectranthus, osteospermum, bacopa a spoustu jiných letniček, pochopitelně i letničky na stinná okna jako jsou Fuchsie. Rostliny nabízíme v balení pack po 10ti kusech v různých barvách nebo samostatně.
Důležité je také použít k osázení truhlíku kvalitní substrát určený pro balkonové rostliny a během vegetace pravidelně přihnojovat – přihnojování vám usnadní dlouhodobě působící granulované hnojiva (jako jsou Hoštice, Silvatabs, Osmocote), které můžete přimíchat do substrátu již během osazování truhlíku. A později hnojivo do pravidelné zálivky (Slepičince, Kristalon, Hoštické).
Rádi vám osobně poradíme v našem zahradnictví nebo truhlíky, ať už závěsné, klasické nebo jiné nádoby odborně osázíme na požádání u nás v zahradnictví.
 
Těšíme se na vaši návštěvu.

 

Michaela Olšanová
Michaela Olšanová