Pro rostliny, které u nás zakoupíte, Vám naši zaměstnanci pomohou vybrat ten nejvhodnější substrát. V nabídce máme několik typů zahradnického substrátu, rašeliny, výsevního substrátu i substráty speciální pro orchideje, borůvky a vřesovištní rostliny.

V prodeji máme celou škálu hnojiv vhodných pro nejrůznější rostliny ale i jednotlivá roční období. Nabízíme hnojiva kapalná i granulovaná, pro rostliny venkovní i pokojové včetně hnojiv speciálních, určených pro orchideje, durmany, ibišky. Také hnojiva jednosložková pro doplnění konkrétní živiny např. železa, hořčíku, draslíku, fosforu, ale i hnojiva komplexní s obsahem potřebných mikroprvků, jako je bór, mangan či síra.

I rostliny vysazené v zahradách do vhodných podmínek časem spotřebují živiny v okolní půdě a začnou trpět jejich nedostatkem. Proto je vhodné i zahradní rostliny pravidelně hnojit. Trávníky jsou chloubou každé zahrady a jejich pěstování vyžaduje také aplikaci hnojiv. Nabízíme trávníková hnojiva jarní, podzimní i univerzální, kapalná i granulovaná. S výběrem správného hnojiva pro Vaše rostliny Vám pomohou naši zahradníci.

Často jsou rostliny napadány různými chorobami a škůdci. V případě nadměrného výskytu a ohrožení rostlin je nutné proti nim zasáhnout. Nabízíme jak biologické přípravky šetrné k životnímu prostředí, tak i širokou škálu chemických prostředků na ochranu rostlin. Můžete využít odborných znalostí našich zahradníků, kteří Vám pomohou určit onemocnění a škůdce Vašich rostlin a doporučí vám nejvhodnější přípravek včetně optimálního způsobu aplikace.

webis
webis